TVOJDOM.SK
Vonku sa býva príjemneVonku sa býva príjemne

Začiatkom leta nastáva všeobecné sťahovanie na chalupy a chaty, za pokojom a prírodou. Čo ale keď sa urobí teplo skôr, než nastanú prázdniny a naša dovolenka?

27.6.2012
Záhrada plná svetielZáhrada plná svetiel

Ak sa do inštalácie vonkajšieho osvetlenia neženiete len preto, že by ste museli rozkopať celú záhradu, potom spozornite. Už to nie je treba. V kurze sú totiž svetlá so solárnymi panelmi, ktoré dokážu akumulované slnečné žiarenie premeniť na energiu potrebnú na svietenie.

17.5.2012
Drevené prvky v záhrade potrebujú údržbuDrevené prvky v záhrade potrebujú údržbu

Či sa nám to páči alebo nie, jeseň je tu a s ňou i čas príprav záhrady na zimu. Okrem rastlín a zberu úrody budú v záhrade našu starostlivosť potrebovať i drevené prvky. Ideme natierať.

27.9.2011
Posedenie na terase nekončí s letomPosedenie na terase nekončí s letom

Tepelné žiariče do exteriérov našli už svoje miesto na trhu i v našich záhradách. Posedenie na terase je ich zásluhou príjemné i za chladných dní a večerov. A leto je opäť dlhšie...

15.9.2011
Záhradná technika pod pravidelnou kontrolouZáhradná technika pod pravidelnou kontrolou

Na konci leta je vhodný čas na zrevidovanie záhradnej techniky i ručného náradia. Tak, aby na jar pred sezónou nič nechýbalo.

13.9.2011
Záhradné jazierka založené svojpomocneZáhradné jazierka založené svojpomocne

Pri návštevách záhrad narazíme čas od času i na záhradné jazierka, rozhodli sme sa preto ukázať niektoré z nich a ponúknuť relatívne ľahký návod, ako si aspoň malé jazierko v záhrade tiež vybudovať.

18.8.2011
Farby, chute a vône letnej terasyFarby, chute a vône letnej terasy

Terasa sa stala súčasťou bývania – ďalšou miestnosťou domu. Jej zariadeniu teda venujeme zvýšenú pozornosť, aby sa nám na nej páčilo, aj keď sa leto práve nevydarí.

11.8.2011
Čím zatieniť záhradu a terasu? Slnečník nie je jediné riešenieČím zatieniť záhradu a terasu? Slnečník nie je jediné riešenie

Nemáte slnečník alebo vám pripadá príliš nudný? Skúste si zatieniť terasu či posedenie v záhrade niečím iným. Možností je celý rad – slnečné plachty sú jednou z nich…

25.7.2011
Záhradný krb postavíme svojpomocneZáhradný krb postavíme svojpomocne

Kto má záhradu a ešte k tomu rád griluje, ocení iste záhradný krb. A pretože sme národ domácich majstrov, postaviť takýto krb svojpomocne si trúfnu mnohí. Treba ale vedieť, ako na to.

21.7.2011
Záhradné posedenie v štýle feng-šuej i v štýle AustrálieZáhradné posedenie v štýle feng-šuej i v štýle Austrálie

Kam do záhrady situovať záhradné posedenie, v akom štýle ho pojať, bude lepšie zastrešené, alebo nezastrešené...? Či ho pojmeme tak či onak, musí vyhovovať svojmu účelu a v ostatnom sa necháme inšpirovať u architektov...

28.6.2011
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.