TVOJDOM.SK

Nylofor - plotové systémy pre Vašu maximálnu bezpečnosť

Záhrada - 23.4.2013

Plotový systém Nylofor predstavuje novú generáciu bezpečnostného oplotenia, či už chcete ochrániť súkromný pozemok, priemyselné a verejné objekty alebo akékoľvek dôležité zariadenia.

Plotový systém Nylofor predstavuje novú generáciu bezpečnostného oplotenia, či už chcete ochrániť súkromný pozemok, priemyselné a verejné objekty alebo akékoľvek dôležité zariadenia.

Jednoducho, dokonale slúži tam, kde je potreba udržať vysokú bezpečnosť a zabrániť vstupu nepovolaným osobám. Vďaka tomu, že sú ploty vyrobené z ťažkých zváraných sietí s výškou až 2430 mm, poskytujú spoľahlivú ochranu proti vonkajším nežiaducim vplyvom.


Naviac je možné systémy Nylofor doplniť i o ostne či hroty v hornej i dolnej časti plota, čím sa bezpečnosť niekoľkonásobne zvýši. Dôležitým doplnkom k plotu sú tiež kvalitné stĺpiky. Štvorhranné stĺpiky Nylofor s dokonalou technológiou povrchovej úpravy zaistia plotu stopercentnú stabilitu.

Ploty a oplotenia Nylofor sa dodávajú v špecifikáciách 2D/2D Super, 3D, 3D Pro, 3D Super alebo F. Ak si nebudete vedieť rady alebo nemáte predstavu o tom, aký typ by bol pre Vás najvhodnejší, obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poskytnú komplexné riešenie priamo na mieru.


 
Krídlové brány Nylofor


Samozrejmosťou je tiež možnosť využitia kvalitných krídlových brán, ktoré sú pre kombinovanie s panelmi Nylofor perfektné. Tieto brány sú dostupné jednokrídlové aj dvojkrídlové, v rôznych farebných prevedeniach. Nespornou výhodou týchto brán je pevná konštrukcia, rýchla inštalácia, vysoko kvalitný poťah a plne nastaviteľné pánty.


Využitie systému Nylofor

 

Tento flexibilný systém má široké možnosti uplatnenia - možno ho využiť ako na ochranu tovární, verejných budov, škôl, rekreačných oblastí, parkov, letísk a podobne, tak i na ochranu súkromných pozemkov. Vďaka tomu nachádzajú tieto ploty uplatnenie po celom svete a zabezpečujú okrem iného napríklad známy taliansky štadión Pro Vercelli, kde ploty tvoria bariéru ohraničujúcu ihrisko a ochraňujú futbalových hráčov pred fanúšikmi. Plotový systém Nylofor F chráni tiež jedno z najväčších prepravných centier tovaru v španielskej Valencii.

 

Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.