TVOJDOM.SK

Dizajnové podlahové zásuvky = štandard v rodinných domoch a bytoch

Záhrada - 28.7.2014

Podlahové zásuvky, súčasť moderného bývania, riešia problém s nevzhľadnými predlžovacími šnúrami. Podlahové zásuvky môžu privádzať nielen elektrinu, ale aj audio/video alebo PC/dátové káble, prípadne USB, HDMI káble atď.

reklama

Podlahové zásuvky môžu privádzať nielen elektrinu, ale aj audio/video alebo PC/dátové káble, prípadne USB, HDMI káble atď.

Podlahové zásuvky pre interiér


Dizajnové podlahové zásuvky, ktoré ponúka spoločnosť Stakohome Network, s. r. o., sú pripravené ako do bytov a rodinných domov, tak do zaujímavých a luxusných objektov aj komerčných priestorov. Vďaka materiálom, z ktorých sú krabice do podlahy vyrobené, je možné ich inštalovať aj do blízkosti podlahového kúrenia.

Elektrická podlahová zásuvka, ktorá sa vždy „stratí“ v interiéri.

V interiéri sa zásuvky do podlahy inštalujú hlavne ako náhrada za nevzhľadné predlžovacie káble. Zásuvky sú pripravené napríklad doprostred miestnosti (pod stôl) alebo napr. k stojacim reproduktorom, svietiacemu kvetináču či lampe. Tieto podlahové zásuvky žiadny interiér nekazia. Veká podlahových krabíc je možné prekryť rôznou podlahovou krytinou podľa potreby. Zásuvky tak splynú ako s vašou drevenou podlahou, tak napríklad s dlažbou, linoleom alebo kobercom.

 Podlahovú zásuvku je možné schovať aj pod koberec.

Vnútorné vybavenie (zásuvkami) podlahovej krabice je individuálne a závisí len od požiadaviek každého zákazníka. Popri elektrických zásuvkách je možné mať v krabici aj audio/video alebo dátovú zásuvku, HDMI atď. Vďaka tomu je možné umiestniť doprostred miestnosti napr. televízor bez toho, aby sa od neho ťahalo niekoľko káblov cez polovicu miestnosti.

 
Do tohto typu podlahovej zásuvky je možné do veka vložiť akúkoľvek podlahu do hrúbky 15 mm.

Podlahové zásuvky v exteriéri

Exteriérové podzemné zásuvky slúžia na privedenie elektrickej energie (možnosť aj TV-SAT, dátové/počítačové siete, audio atď.) na miesta, ako je záhrada, terasa, okolie domu, vjazdy, garáže atď. Umožní pripojiť prenosný počítač, dekoratívne/vianočné osvetlenie alebo gril. Ukrývať sa môžu aj pod trávnikom alebo dlažbou.

 Pri používaní je možné vonkajšiu zásuvku vybaviť násadcom.

 

 

 

 


 

 

Pri používaní je možné vonkajšiu zásuvku vybaviť násadcom.

Vonkajšie (záhradné) zásuvky sú vyrobené tak, aby zniesli vonkajšie klimatické podmienky, tzn. že sa dodávajú s krytím typu IP67 (vodotesné), ktoré zabraňuje vniknutiu vody či nečistôt do priestoru krabice.

 Vonkajšia podzemná zásuvka s potrebným krytím (IP67) proti vode a prachu.

Inštalácia podlahových zásuviek je jednoduchá a ich následná údržba nenáročná.

Píšte, volajte, radi vám poradíme s výberom toho najlepšieho riešenia.
Ďalšie informácie na http://www.podlahove-zasuvky.cz alebo na tel. : +420 226 517 522, mobil: +420 776 780 378.


Štandardne dodávame aj na Slovensko.

Stakohome Network, s. r. o.
www.podlahove-zasuvky.cz
 

Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.