TVOJDOM.SK
Čo položiť okolo bazénu? Možností je viacČo položiť okolo bazénu? Možností je viac

Bazén v záhrade je snom mnohých z nás. Aby však dobre slúžil, treba okrem typu, veľkosti a nevyhnutného príslušenstva vybrať i vhodný povrch pre jeho okolie. Ten by mal byť nielen estetický, ale tiež praktický a bezpečný.

18.6.2012
Osvieženie pre najmenšíchOsvieženie pre najmenších

Aj keď máte v záhrade bazén, deti sa do neho bez dozoru bojíte pustiť. A tak nezostáva nič iné, než byť stále pri nich, alebo ich do vody nepustiť. Lenže to býva väčšinou problém. Pomôcť si môžete niektorým z menších variantov určených špeciálne pre našich najmenších.

3.5.2012
Viete sa správne saunovať?Viete sa správne saunovať?

Saunovanie je prirodzený spôsob starostlivosti o telo. Podporuje fyzické aj psychické uvoľnenie a zotavenie, otužuje a posilňuje obranyschopnosť organizmu...

13.1.2012
Spa bazén: Aký vybrať a kam ho umiestniťSpa bazén: Aký vybrať a kam ho umiestniť

Vírivý kúpeľ pod šírym nebom s výhľadom do krajiny, či v zime alebo v lete, je balzam pre telo i dušu. Relaxáciu si užijeme.

8.9.2011
Spa: Výhody domácich kúpeľovSpa: Výhody domácich kúpeľov

Spa znamená kúpele. A kto by nepoznal pojem kúpele! Pobyt v nich zaručuje totálnu relaxáciu, aj keď v princípe ide o liečenie vodou, ktoré propagovali už Priessnitz a Kneipp. A čo tak si nekúpiť kúpele domov pre každodenné a celoročné použitie? Ušetríte.

29.8.2011
Klasika v podobe vonkajšej saunyKlasika v podobe vonkajšej sauny

Čo hovorila správa Ibráhíma ibn Jákúba o Slovanoch a ríši Boleslava I. z 10. storočia? Výhrevné domčeky – dnes zvané sauny, v nej hrali istú rolu...

26.1.2011
Saunovanie je zdravé, ale nie je sauna ako saunaSaunovanie je zdravé, ale nie je sauna ako sauna

Efekt saunovania na naše zdravie je komplexné. Sauna nás otužuje, trénuje našu imunitu, má veľký pozitívny vplyv na psychiku. Ale nie je sauna ako sauna...

5.1.2011
Biotop v záhrade: Koľko bude stáť?Biotop v záhrade: Koľko bude stáť?

Kúpacie jazierko záhradu osvieži a v horúcich letných dňoch i nás. Koľko ale vybudovanie a prevádzka biotopu stojí. Nie je to príliš veľká investícia...

18.6.2010
Kúpacie jazierko osvieži telo i záhraduKúpacie jazierko osvieži telo i záhradu

Túžba po vlastnom vonkajšom bazéne silnie i napriek varovaniu, že v našej zemepisnej šírke je využiteľný sporadicky. A čo tak biotop – kúpacie jazierko? Krášli záhradu za každého počasia a ešte vylepší jej mikroklímu!

11.6.2010
Pripravte bazén na letnú sezónu: Už je časPripravte bazén na letnú sezónu: Už je čas

Je najvyšší čas, aby ste pripravili svoj bazén na letnú sezónu. Nesmejte sa. Vonku síce nie je ešte teplo na kúpanie, ale každý odborník bude súhlasiť.

3.5.2010
Predchádzajúci 1|2|3|4|5Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.