TVOJDOM.SK
Nylofor - plotové systémy pre Vašu maximálnu bezpečnosťNylofor - plotové systémy pre Vašu maximálnu bezpečnosť

Plotový systém Nylofor predstavuje novú generáciu bezpečnostného oplotenia, či už chcete ochrániť súkromný pozemok, priemyselné a verejné objekty alebo akékoľvek dôležité zariadenia.

23.4.2013
Nekonečné možnosti panelov ZenturoNekonečné možnosti panelov Zenturo

Rozhodli ste sa pre stavbu plota, ale neviete, či zvoliť drevo či kameň, alebo obohnať svoj dom plotom z kovu? Ďalej už netápajte, zvoľte panely Zenturo.

4.4.2013
Kupujete pozemok pre stavbu nehnuteľnosti?Kupujete pozemok pre stavbu nehnuteľnosti?

Postaviť dom na vlastnom pozemku je snom mnohých. Nie každý pozemok v obciach a mestách je určený či vhodný na stavbu rodinného domu.

7.11.2012
Kupujete pozemok pre stavbu nehnuteľnosti?Kupujete pozemok pre stavbu nehnuteľnosti?

Postaviť dom na vlastnom pozemku je snom mnohých. Nie každý pozemok v obciach a mestách je určený či vhodný na stavbu rodinného domu.

7.11.2012
Namiesto štyroch stien Namiesto štyroch stien "lietajúce" plošiny

Ďalší extrémny unikát japonskej architektúry pre bývanie predstavuje sklenený dom House NA, ktorého priestorové riešenie je inšpirované stromom.

2.7.2012
Prichádza čerešňové eldorádoPrichádza čerešňové eldorádo

Čerešniam by sa nemali vyhýbať dospelí s tým, že je to detská lahôdka, a im stačí zjesť raz za leto plech bublaniny.

29.6.2012
Dizajnové akvárium ako liek proti stresuDizajnové akvárium ako liek proti stresu

Je váš život plný stresu a obáv? Máte vysoký krvný tlak alebo nemôžete spať? Možno by vám ten správny pocit pohody vedelo navodiť malé akvárium s veselou farebnou rybkou.

28.6.2012
Vonku sa býva príjemneVonku sa býva príjemne

Začiatkom leta nastáva všeobecné sťahovanie na chalupy a chaty, za pokojom a prírodou. Čo ale keď sa urobí teplo skôr, než nastanú prázdniny a naša dovolenka?

27.6.2012
Kuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňaKuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňa

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Vlaďku. Kuchyňu už navrhnutú má (a vraj sa jej veľmi páči), teraz sa pozrieme na zúbok novej kúpeľni.

25.6.2012
Kuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňaKuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňa

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Vlaďku. Kuchyňu už navrhnutú má (a vraj sa jej veľmi páči), teraz sa pozrieme na zúbok novej kúpeľni.

25.6.2012
Projekt Tarjanne ponúka energeticky úsporné bývanieProjekt Tarjanne ponúka energeticky úsporné bývanie

Záujemcovia o nové bývanie v Bratislave si môžu vybrať už aj z energeticky úsporných novostavieb. Takúto možnosť ponúka rezidenčný projekt Tarjanne v Dúbravke.

22.6.2012
Manažovanie stavby je služba aj pre drobných stavebníkovManažovanie stavby je služba aj pre drobných stavebníkov

Zariadiť všetko, čo je potrebné pre získanie nového rodinného domu tak, aby príprava stavby a výstavba nenarušili pohodlie a pracovný režim, je snom každého malého stavebníka, ktorí sa odhodlá stavať dom svojpomocne. Tento sen je možné dosiahnuť využitím služieb manažéra stavby.

21.6.2012
Leto na výstavách a veľtrhoch

A máme tu leto. Výstav a veľtrhov príliš veľa plánovaných nie je, ale predsa len sa ich pár nájde. A ktoré to sú? Pozrite sa.

21.6.2012
OLED televízory dobýjajú svetOLED televízory dobýjajú svet

Nová OLED technologiauž postupne vytláča LCD a LED technológie aj v takej bežnej kategórii sproduktov ako sú telebvízne prijímače. Všetko nasvedčuje tomu, že sa čoskoro objavia na trhu a to za relatívne prijateľné ceny....

21.6.2012
Postup pri odstraňovaní stavbyPostup pri odstraňovaní stavby

Stavbe nového rodinného domu niekedy predchádza odstránenie pôvodnej stavby, ktorá už svojim riešením nevyhovuje nárokom užívateľov, alebo je po technickej stránke v takom zlom stave, že by jej rekonštrukcia nebola efektívna.

20.6.2012
Kuchyňu chceli jednoduchú a elegantnúKuchyňu chceli jednoduchú a elegantnú

Kuchyňa, ktorú si dnes predstavíme, vznikla pred dvoma rokmi. Je súčasťou veľkého obytného priestoru v modernom štýlovom dome a v celkovom kontexte pôsobí elegantne a príjemne.

19.6.2012
Čo položiť okolo bazénu? Možností je viacČo položiť okolo bazénu? Možností je viac

Bazén v záhrade je snom mnohých z nás. Aby však dobre slúžil, treba okrem typu, veľkosti a nevyhnutného príslušenstva vybrať i vhodný povrch pre jeho okolie. Ten by mal byť nielen estetický, ale tiež praktický a bezpečný.

18.6.2012
Zamatová chuť nielen jahôd so šľahačkou Zamatová chuť nielen jahôd so šľahačkou

Nastal čas, kedy sa začínajú červenať výklady zelovocov i záhony v záhradkách. Jahody sú tu!

15.6.2012
Slováci riešia bývanie čoraz viac cez spotrebné úverySlováci riešia bývanie čoraz viac cez spotrebné úvery

Kríza zmenila správanie spotrebiteľov aj na trhu s hypotékami a úvermi na bývanie. Namiesto kúpy nového bytu sa často radšej rozhodujú pre finančne menej náročnú renováciu alebo rekonštrukciu. Tomu zodpovedajú aj úverové produkty, ktoré v bankách vyhľadávajú.

12.6.2012
Ako neutrálny interiér premeniť na osobitý? JednoduchoAko neutrálny interiér premeniť na osobitý? Jednoducho

Neutrálne ladený interiér pôsobí na prvý pohľad harmonicky a pokojne. Teplo hnedá drevená podlaha vytvára skvelý základ pre efektný kontrast bielej výmaľby a tmavo hnedého zariadenia. Aj napriek tomu interiéru chýba osobitosť, emócie a optimizmus. Ten sem dokážu vniesť látky, farby a vzory.

11.6.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8|9|10Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
VÝSTAVY A VEĽTRHY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.