TVOJDOM.SK
Vpustite si do bytu jar – vymaľujte si!Vpustite si do bytu jar – vymaľujte si!

Po vyčerpávajúcej zime vo vzduchu konečne cítiť sviežosť prichádzajúcej jari. Ak máte pocit, že vo vašom byte túto zmenu akosi necítiť, vyžeňte zo svojich izieb šedivosť a zatuchlinu novým náterom stien.

10.4.2012
Veľkonočná výzdoba na poslednú chvíľuVeľkonočná výzdoba na poslednú chvíľu

S farbením vajíčok sa teda nemusíte tento krát zdržovať, len je na zvýraznenie farby potrite kúskom slaniny alebo maslom. Rovnaké farby majú i ostatné prírodniny, ako je brezová kôra a rôzne vetvičky a prútiky, ktoré určite nájdete niekde vo vašom okolí.

9.4.2012
Veľkonočné dekorácie pre šikovné rukyVeľkonočné dekorácie pre šikovné ruky

Vyrobte si vlastnú výzdobu veľkonočného stola. Postup je jednoduchý a efekt bude ohromný!

3.4.2012
Zábavné pečiatkovanieZábavné pečiatkovanie

Vylaďte si doma svoj kútik a skvelo sa pohrajte! Pomocou vlastnoručne vyrobenej pečiatky a kúska látky budete mať originál na stene i na ďalších drobnostiach.

30.3.2012
Nežné snežienky doma navodia jarnú atmosféruNežné snežienky doma navodia jarnú atmosféru

Ako prvý posol jari sa vám v záhradke jednoznačne objavia biele kvietky snežienok. Tento nežný kvietok vás poteší i tam, kde je pôda ešte zmrznutá a miestami dokonca leží sneh.

6.3.2012
Bylinková záhrada za oknomBylinková záhrada za oknom

Vysaďte si vaše obľúbené bylinky do rôznych hrantíkov priamo na rímsu okna vo vašej kuchyni. Budete tak mať nielen čerstvé prísady do pokrmov, ale i nádherne vyzdobenú a voňavú miestnosť.

2.3.2012
Feng-šuej: Zlaté pravidlá pre šťastné bývanieFeng-šuej: Zlaté pravidlá pre šťastné bývanie

Feng-šuej vzniklo pred niekoľkými tisícmi rokov na území dnešnej Číny. Jedná sa o rozsiahly súbor znalostí pojednávajúcich o harmonickej existencii človeka, o jeho živote v súlade s okolím, o kolobehu života a o procesoch medzi nebom a zemou.

20.2.2012
Africká fialka ako živá dekoráciaAfrická fialka ako živá dekorácia

Veľmi vďačný a krásny kvet, ktorý sa hodí skoro do všetkých miestností. V interiéri sa s ňou dajú robiť hotové zázraky. Inšpirujte sa!

15.2.2012
Cyklámeny, kvety zimyCyklámeny, kvety zimy

Nechajte rozkvitnúť váš domov. Hneď budete mať lepšiu náladu! Cyklámen je jednou z najobľúbenejších kvitnúcich izbových rastlín u nás.

31.1.2012
Mydlové orechy namiesto saponátuMydlové orechy namiesto saponátu

Starodávnou, no pre nás celkom novou a unikátnou alternatívou k pracím a čistiacim prostriedkom predstavujú tzv. mydlové orechy. Šupky týchto plodov obsahujú prírodný saponín - látku s podobnými účinkami ako má mydlo.

25.1.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.