TVOJDOM.SK

Špeciály o bývaní

Na TvojDom.sk vyberáme témy, ktoré vás najviac zaujímajú a pripravujeme z nich špeciály. Aktuálny špeciál nájdete v hlavnom menu a všetky staršie na tejto stránke.

Úsporné a komfortní bydleníÚsporné a komfortné bývanie

Chystáte sa stavať a neviete, aký zvoliť stavebný materiál, aby váš nový rodinný dom poskytoval všetok komfort a pritom bol úsporný? Speciál spoločnosti Ytong vám s rozhodnutím pomôže.

7.9.2009
Vianoce prichádzajú...Vianoce prichádzajú...

Pripravte si doma tú správnu vianočnú atmosféru a koniec roka i začiatok nového oslávte, ako sa patrí. Prinášame pár rád a tipov ako zvládnuť vianočné upratovanie, pečenie i výzdobu a silvestrovské pohostenie.

18.6.2008
Okná pre každý domOkná: Oči domu

Chystáte sa na výmenu okien či ich renováciu a neviete si rady s výberom? Všetko o oknách drevených, plastových i hliníkových, ich výbere, montáži, údržbe i renovácii nájdete tu.

18.6.2008
Vodní svět - bazény a jezírka u vašich domůVodný svet

Túžite po záhradnom jazierku, alebo rovno bazéne? Neviete si rady s výberom? Alebo snáď už v záhrade bazén máte, ale nedarí sa vám udržať v ňom vodu čistú? Ako na to poradí tento špeciál.

18.6.2008
Zahradní technikaíZáhradná technika

Kosačky na trávu a závlaha – hlavné témy jari a leta a tiež tohto špeciálu. Doprajte záhrade pravidelnú starostlivosť i dostatočnú závlahu a sebe šikovných pomocníkov, s ktorými pôjde všetko lepšie a rýchlejšie.

5.5.2008
Velké jarní tapetováníVeľké jarné tapetovanie

Rozhodli ste sa, že s príchodom jari oživíte i zájdené steny vašich izieb? Maľovať ich sa vám už nechce, radšej by ste ich obliekli do tapiet? Potom to skúste s naším špeciálom.

7.3.2008
Diskusia
27.10.2012 19:03ruze
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


Prečítajte si tiež
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.