TVOJDOM.SK
Kuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňaKuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňa

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Vlaďku. Kuchyňu už navrhnutú má (a vraj sa jej veľmi páči), teraz sa pozrieme na zúbok novej kúpeľni.

25.6.2012
Horizontálna sprcha mení spôsob sprchovaniaHorizontálna sprcha mení spôsob sprchovania

Sprchy existujú v nezmenenej podobe už niekoľko tisíc rokov – od tej doby, čo si prví Egypťan zavesil vedro s vodou nad hlavu. Nemyslíte, že je čas na zmenu?

28.5.2012
Ako ušetriť za vodu? Napríklad pri splachovaní záchoduAko ušetriť za vodu? Napríklad pri splachovaní záchodu

Aj keď sa to nezdá, záchodom pretečie mnoho vody. Je teda namieste zamyslieť sa, ako by sa tu dalo šetriť vodou pri zachovaní komfortu a dostatočnej hygieny.

22.2.2012
Namiesto vane bude v kúpeľni sprchový kútNamiesto vane bude v kúpeľni sprchový kút

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Ivanu, tento krát sa pozrieme na kúpeľňu, ktorá má necelé 2,4 m2 a musí v nej byť umiestnený i záchod.

1.2.2012
Sprchové zásteny idú s dobouSprchové zásteny idú s dobou

Sprcha sa stále viac otvára do priestoru, prestáva sa hanbiť a čoskoro asi nastane doba, kedy sa budeme sprchovať priamo uprostred spálne, pretože vykročí i z kúpeľne.

4.1.2012
Kúpeľňové skrinky zvoliť radšej uzavreté, alebo otvorené?Kúpeľňové skrinky zvoliť radšej uzavreté, alebo otvorené?

Táto dilema je častá. Pri každej rekonštrukcii kúpeľne alebo jednoducho vždy, keď sa nám zdá, že sa táto miestnosť proste nedá poriadne upratať, si hovoríme, že zmeníme systém kúpeľňových skriniek, políc a regálov, nejaké pridáme... Ale aké?

28.12.2011
Aby v kúpeľni bolo teploAby v kúpeľni bolo teplo

Nie je snáď nič nepríjemnejšie než studená kúpeľňa v zime. Netýka sa to prehriatych bytových jadier v panelových domoch, ale v rodinnom dome alebo ak rekonštruujeme chalupu, nad teplom v kúpeľni je dobré sa dôkladne zamyslieť.

23.11.2011
Záchody zo snov i nočných môr. Chceli by ste ich mať doma?Záchody zo snov i nočných môr. Chceli by ste ich mať doma?

Záchody vždy patrili k predmetom, ktoré opisovali svojho majiteľa. Podľa nich sa dalo veľmi dobre spoznať, kto ich vlastní.

9.11.2011
Kúpeľňa pre domácich maznáčikovKúpeľňa pre domácich maznáčikov

Kto má psa, vie, o čom je reč. Kúpanie chlpatého priateľa v kúpeľni pôvodne projektovanej „len“ pre ľudí nie je niekedy najjednoduchšie.

1.11.2011
Výber svetla do kúpeľne má svoje pravidláVýber svetla do kúpeľne má svoje pravidlá

U väčšiny ľudí, ktorí sa zariaďujú, panuje stále zažitý pocit, že všetky svietidlá, na ktoré narazíme v obchode, sú vhodné do kúpeľne. Omyl!

26.10.2011
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.