TVOJDOM.SK
Kuchyňu chceli jednoduchú a elegantnúKuchyňu chceli jednoduchú a elegantnú

Kuchyňa, ktorú si dnes predstavíme, vznikla pred dvoma rokmi. Je súčasťou veľkého obytného priestoru v modernom štýlovom dome a v celkovom kontexte pôsobí elegantne a príjemne.

19.6.2012
Nespáľte sa pri výbere kuchynskej dosky!Nespáľte sa pri výbere kuchynskej dosky!

Výber kuchynských pracovných dosiek je skutočne pestrý a dá sa povedať, že jediným obmedzením môže byť pre užívateľa finančná dostupnosť. Ponúkané sú materiály od najlacnejšieho laminátu, cez masívne drevo, moderné tvrdené sklo, najrôznejšie kompozitné materiály, nerezovú oceľ, keramiku až po ušľachtilý prírodný kameň.

29.5.2012
Praktická kuchyňa podľa predstáv majiteľovPraktická kuchyňa podľa predstáv majiteľov

Slečna Alena stojí pred rozhodnutím, ako pri rekonštrukcii bývania vyriešiť novú kuchyňu. Priestor nie je príliš veľký, vedú do neho troje dvere, väčšinu jednej steny zaberá okno, ktoré je nízko na to, aby pod ním bola kuchynská linka, a v dvoch rohoch proti nemu sú komíny, ktoré sa musia zachovať.

4.5.2012
Kam so starými elektrospotrebičmi?Kam so starými elektrospotrebičmi?

Mnohé elektrospotrebiče, bežne používané v domácnostiach, obsahujú nebezpečné chemikálie a ťažké kovy, preto keď doslúžia, nemožno ich zaradiť medzi bežný odpad.

16.3.2012
Kúzlo kapsľových kávovarovKúzlo kapsľových kávovarov

Kto si pravidelne v práci varí kávu v kávovare na kapsle, často ho potom doma pripravená káva začne nudiť, nedarí sa pripraviť tá chuť, na ktorú si zvykol a zvykol si i na jednoduchosť prípravy. Po nejakom čase niektorí začnú uvažovať o kúpe kapsľového kávovaru domov.

9.3.2012
Kuchynský evergreen – teplovzdušná rúraKuchynský evergreen – teplovzdušná rúra

V minulých dvoch desaťročiach bola opakovane teplovzdušná rúra trochu odstavená na druhú koľaj, záujem o ňu opadal. To hlavne keď do našich kuchýň doslova vtrhli rúry mikrovlnné a za niekoľko rokov po nich zase atraktívne rúry parné.

3.2.2012
Čerstvé bylinky i počas zimných mesiacovČerstvé bylinky i počas zimných mesiacov

Na čerstvé liečivé bylinky či korenie do polievky nemusíme čakať až do jari, v kvetináčoch či hrantíkoch za oknom ich môžeme pestovať po celý rok. A ako na to?

23.1.2012
Všetko (a ešte niečo naviac) o drezeVšetko (a ešte niečo naviac) o dreze

Umývačka riadu je už bežnou súčasťou väčšiny kuchýň. I tak ale viac ako polovicu času stráveného v kuchyni trávime pri dreze. Nie je to vzhľad, čo hrá podstatnú rolu pri jeho výbere, ale praktické použitie. Divili by ste sa, ako veľmi vám jeho správna voľba môže prácu uľahčiť.

20.1.2012
Radosť z nového bytu vystriedalo sklamanie z kuchyneRadosť z nového bytu vystriedalo sklamanie z kuchyne

Pani Ivana si kúpila nový byt. Pretože žije sama, hovorila si, že malý 1-izbový jej bude stačiť. Počiatočnú radosť z nového bývania však vystriedalo takmer zúfalstvo, ako napísala.

30.12.2011
Dokonale vyriešená kuchyňa, dostupná i v panelákuDokonale vyriešená kuchyňa, dostupná i v paneláku

Dnešná návšteva dokazuje, že peknú, účelnú a modernú kuchyňu je možné zariadiť i v panelovom dome a v priestore veľkom ako dlaň.

9.12.2011
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
PARTNER SEKCE
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.