TVOJDOM.SK
Prichádza čerešňové eldorádoPrichádza čerešňové eldorádo

Čerešniam by sa nemali vyhýbať dospelí s tým, že je to detská lahôdka, a im stačí zjesť raz za leto plech bublaniny.

29.6.2012
Kuchyňu chceli jednoduchú a elegantnúKuchyňu chceli jednoduchú a elegantnú

Kuchyňa, ktorú si dnes predstavíme, vznikla pred dvoma rokmi. Je súčasťou veľkého obytného priestoru v modernom štýlovom dome a v celkovom kontexte pôsobí elegantne a príjemne.

19.6.2012
reklama
Zamatová chuť nielen jahôd so šľahačkou Zamatová chuť nielen jahôd so šľahačkou

Nastal čas, kedy sa začínajú červenať výklady zelovocov i záhony v záhradkách. Jahody sú tu!

15.6.2012
Nespáľte sa pri výbere kuchynskej dosky!Nespáľte sa pri výbere kuchynskej dosky!

Výber kuchynských pracovných dosiek je skutočne pestrý a dá sa povedať, že jediným obmedzením môže byť pre užívateľa finančná dostupnosť. Ponúkané sú materiály od najlacnejšieho laminátu, cez masívne drevo, moderné tvrdené sklo, najrôznejšie kompozitné materiály, nerezovú oceľ, keramiku až po ušľachtilý prírodný kameň.

29.5.2012
Praktická kuchyňa podľa predstáv majiteľovPraktická kuchyňa podľa predstáv majiteľov

Slečna Alena stojí pred rozhodnutím, ako pri rekonštrukcii bývania vyriešiť novú kuchyňu. Priestor nie je príliš veľký, vedú do neho troje dvere, väčšinu jednej steny zaberá okno, ktoré je nízko na to, aby pod ním bola kuchynská linka, a v dvoch rohoch proti nemu sú komíny, ktoré sa musia zachovať.

4.5.2012
Univerzálne kaleráby 5x inakUniverzálne kaleráby 5x inak

Kaleráby sú v našej kuchyni neprávom prehliadané. Vykúzliť sa z nich dá mnoho dobrých jedál. I chlebu s maslom, ak ho obložíme chrumkavými plátkami kalerábu, dokážu dodať ten správny akord. Výborné sú surové i dusené. Nechajte sa presvedčiť a skúste ich 5x inak.

16.4.2012
Pečieme bez vajecPečieme bez vajec

Malé slepačie vajíčko sa stalo veľkou témou uplynulých dní. So stúpajúcou cenou vajec sa premýšľalo, kde a ako za ne ušetriť. Ale nemusí to byť vždy len vysoká cena, čo nás núti spotrebu vajec znížiť. Potom sa môžu hodiť recepty na pečenie bez vajec.

6.4.2012
Ako na fenomén jarnej únavy? Hlavne radostneAko na fenomén jarnej únavy? Hlavne radostne

Na konci zimy nás pravidelne navštevuje jarná únava. Všetci to poznáme; opakuje sa to každoročne rovnako ako odborné rady, ako jej čeliť. Hovorí o nej snáď každý, že človeka napadne kacírska myšlienka – do akej miery je to sugescia, výhovorka, alebo tradícia?

23.3.2012
Kam so starými elektrospotrebičmi?Kam so starými elektrospotrebičmi?

Mnohé elektrospotrebiče, bežne používané v domácnostiach, obsahujú nebezpečné chemikálie a ťažké kovy, preto keď doslúžia, nemožno ich zaradiť medzi bežný odpad.

16.3.2012
Kúzlo kapsľových kávovarovKúzlo kapsľových kávovarov

Kto si pravidelne v práci varí kávu v kávovare na kapsle, často ho potom doma pripravená káva začne nudiť, nedarí sa pripraviť tá chuť, na ktorú si zvykol a zvykol si i na jednoduchosť prípravy. Po nejakom čase niektorí začnú uvažovať o kúpe kapsľového kávovaru domov.

9.3.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
PARTNER SEKCE
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.