TVOJDOM.SK
Dizajnové akvárium ako liek proti stresuDizajnové akvárium ako liek proti stresu

Je váš život plný stresu a obáv? Máte vysoký krvný tlak alebo nemôžete spať? Možno by vám ten správny pocit pohody vedelo navodiť malé akvárium s veselou farebnou rybkou.

28.6.2012
Ako neutrálny interiér premeniť na osobitý? JednoduchoAko neutrálny interiér premeniť na osobitý? Jednoducho

Neutrálne ladený interiér pôsobí na prvý pohľad harmonicky a pokojne. Teplo hnedá drevená podlaha vytvára skvelý základ pre efektný kontrast bielej výmaľby a tmavo hnedého zariadenia. Aj napriek tomu interiéru chýba osobitosť, emócie a optimizmus. Ten sem dokážu vniesť látky, farby a vzory.

11.6.2012
Vyrobte si lietajúcu posteľVyrobte si lietajúcu posteľ

Pred niekoľkými rokmi vzrušil dizajnérov návrh lietajúcej postele. Holandský návrhár Janjaap Ruijssenaars vtedy prišiel s úžasným lôžkom vznášajúcim sa nad zemou na magnetickom vankúši. Nikdy nevyrobil fungujúci kus, ale na jednom milionárskom veľtrhu predviedol model zmenšený o 80 percent.

8.6.2012
Interiér potrebuje dodať hĺbkuInteriér potrebuje dodať hĺbku

Historickej izbe dodáva pôvab pôvodné arkierové okno smerujúce výhľad do záhrady s vysokou zeleňou. Interiér v historickom objekte prešiel kompletnou, radikálnou a nákladnou rekonštrukciou, ktorá ho takmer zázračne omladila a dodala mu novú vitalitu.

16.5.2012
Chyby v interiéri: Nie je tej bielej príliš mnoho?Chyby v interiéri: Nie je tej bielej príliš mnoho?

Pôvabná a jemná svetlá izba pôsobí vďaka množstvu bielej farby nežne a takmer snovo. Množstvo svetla je podmanivé – dáva interiéru vzdušnosť, ľahkosť a veľkorysosť. Priestor sa opticky zväčšil a zjednotením farebnosti opticky prečistil. Ale...

10.5.2012
Rozjasnite si izbu odrazeným slnečným svetlom

Ak sa vám zdá, že váš byt má nedostatok denného svetla, namiesto rozsvecovania elektrickej lampy uprostred dňa, je tu ešte jedna možnosť, ako situáciu napraviť. Vtipné a inteligentné riešenie prináša konferenčný stolík s názvom „Pure sunlight“ (Rýdze slnečné svetlo).

19.4.2012
Interiér s mdlými farbami potrebuje vymaľovaťInteriér s mdlými farbami potrebuje vymaľovať

Unikátny historický priestor a pôvodné architektonické prvky tohto interiéru v sebe majú veľký potenciál, ktorý bohužiaľ zostal z väčšej časti nevyužitý. Čo s ním? Architektka odporúča výraznejšie farby.

17.4.2012
Detská izba premenená na veľké kráľovstvo malej princeznejDetská izba premenená na veľké kráľovstvo malej princeznej

Bola raz jedna princezná, a tá mala rada papagáje a farby. Mamička kráľovná si priala, aby mala princezná svoju komnatu a v nej veľa miesta na hranie, ale zároveň už i priestor, kde sa bude učiť a písať úlohy do školy.

13.4.2012
Architektka radí: Knižnica zlepší atmosféruArchitektka radí: Knižnica zlepší atmosféru

Tento na prvý pohľad výnimočný interiér pôsobí sebaisto a reprezentuje vyhranený názor svojho tvorcu. Ten rozhodne nie je malicherný ani netrpí úzkoprsosťou, ako naznačuje priestor, zariadenie i doplnky veľkorysého meradla.

4.4.2012
Feng-šuej v spálni: Aby to klapalo i po svadbeFeng-šuej v spálni: Aby to klapalo i po svadbe

Vo feng-šuej sa svadba považuje za jednu z najvýznamnejších životných udalostí. Číňania preto dodnes dodržujú mnoho rôznych svadobných obradov a rituálov, ktoré majú zaistiť pevný a šťastný manželský život. Veľká pozornosť sa pritom venuje spálni novomanželov.

29.3.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.