TVOJDOM.SK
Kuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňaKuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňa

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Vlaďku. Kuchyňu už navrhnutú má (a vraj sa jej veľmi páči), teraz sa pozrieme na zúbok novej kúpeľni.

25.6.2012
Kúpeľňa a samostatný záchod? Ako situáciu vyriešiťKúpeľňa a samostatný záchod? Ako situáciu vyriešiť

I v novom byte by chceli mať záchod umiestnený samostatne, ale nie sú si istí, ako danú situáciu vyriešiť. Obrátili sa teda na dizajnérku a požiadali o radu. A čo im dizajnérka radí? Pozrite sa

24.5.2012
Postavené mali za dva dniPostavené mali za dva dni

Manželia bývali v priestornom byte 3+1 v blízkosti Krčského lesa. Aj keď bývanie na sídlisku poskytovalo všetku infraštruktúru, po určitom čase zatúžili po bývanie v rodinnom dome so záhradou.

14.5.2012
Do spálne si priala žehliacu dosku a televízorDo spálne si priala žehliacu dosku a televízor

Pani Sýkorová nám poslala nasledujúcu prosbu o radu: Začíname stavať rodinný dom a narazili sme na vašu ponuku návrhov miestností. Nevieme si rady s riešením dispozície spálne: ponechať tak, ako je navrhnutá, alebo nájsť inú vhodnejšiu dispozíciu? Dvere do miestnosti je ešte možné premiestniť.

11.5.2012
Elton John má nový domElton John má nový dom

Keď vydával svoje prvé tri albumy začínajúci spevák Reginald Kenneth Dwight v rokoch 1969 –1970, stál tento dom už tri roky v Beverly Hills v časti Trousdale Estates a umožňoval svojim obyvateľom, aby sa kochali z terasy od bazénu pohľadom na vzdialené svetlá hlučného mesta.

5.4.2012
Justin Bieber si kúpil dom za jedenásť miliónov dolárovJustin Bieber si kúpil dom za jedenásť miliónov dolárov

Spevák Justin Bieber oslávil začiatkom marca osemnáste narodeniny, ako sa patrí – urobil si radosť a kúpil si k nim krásny dom v Hollywood Hills za takmer 11 miliónov dolárov a od manažéra dostal športové auto za 100 000 dolárov.

20.3.2012
Detské izby znesú farebné experimentyDetské izby znesú farebné experimenty

Pani Daňková nás požiadala o návrh dvoch detských izieb pre svojich synov. Pretože už sú obaja školáci, potrebujú nielen priestor na hranie, ale tiež na učenie. Paní Daňková si nie je istá, aké farby zvoliť, a ako ich vzájomne skombinovať.

8.3.2012
Emma Roberts si kúpila domEmma Roberts si kúpila dom

Stredná a staršia generácia pozná skôr jej tetu Juliu, jednu zo súčasných najslávnejších osobností Hollywoodu, ale „násťroční“ už k svojim obľúbeným hviezdam pridali i Emmu. Mladá a nádejná herečka má za sebou už mnoho rolí, ale darí sa jej nielen na filmovom plátne. Posun urobila i vo svojom živote – kúpila si dom a začína sa osamostatňovať.

29.2.2012
Z kuchyne by mohla byť spálňa – napadlo čitateľkeZ kuchyne by mohla byť spálňa – napadlo čitateľke

Čo keď by sme kuchyňu prepojili s obývačkou a z bývalej kuchyne urobili spálňu? Napadlo čitateľke, ktorá sa na nás obrátila ohľadne spracovania tohto riešenia do 3D návrhu.

23.2.2012
Kuchyňu si nechali navrhnúť v odvážnych farbáchKuchyňu si nechali navrhnúť v odvážnych farbách

Predstava kuchynskej linky v kombinácii žiarivej zelenej a tmavošedej môže na prvý pohľad pôsobiť až nebezpečne odviazane, pri citlivej kombinácii farebných a nábytkových prvkov je však výsledok pohladením pre oko.

8.2.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.