TVOJDOM.SK
Dizajnové akvárium ako liek proti stresuDizajnové akvárium ako liek proti stresu

Je váš život plný stresu a obáv? Máte vysoký krvný tlak alebo nemôžete spať? Možno by vám ten správny pocit pohody vedelo navodiť malé akvárium s veselou farebnou rybkou.

28.6.2012
Kuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňaKuchyňu už navrhnutú majú, teraz je na rade kúpeľňa

Dnes pokračujeme návrhom pre pani Vlaďku. Kuchyňu už navrhnutú má (a vraj sa jej veľmi páči), teraz sa pozrieme na zúbok novej kúpeľni.

25.6.2012
Ako neutrálny interiér premeniť na osobitý? JednoduchoAko neutrálny interiér premeniť na osobitý? Jednoducho

Neutrálne ladený interiér pôsobí na prvý pohľad harmonicky a pokojne. Teplo hnedá drevená podlaha vytvára skvelý základ pre efektný kontrast bielej výmaľby a tmavo hnedého zariadenia. Aj napriek tomu interiéru chýba osobitosť, emócie a optimizmus. Ten sem dokážu vniesť látky, farby a vzory.

11.6.2012
Vyrobte si lietajúcu posteľVyrobte si lietajúcu posteľ

Pred niekoľkými rokmi vzrušil dizajnérov návrh lietajúcej postele. Holandský návrhár Janjaap Ruijssenaars vtedy prišiel s úžasným lôžkom vznášajúcim sa nad zemou na magnetickom vankúši. Nikdy nevyrobil fungujúci kus, ale na jednom milionárskom veľtrhu predviedol model zmenšený o 80 percent.

8.6.2012
Kúpeľňa a samostatný záchod? Ako situáciu vyriešiťKúpeľňa a samostatný záchod? Ako situáciu vyriešiť

I v novom byte by chceli mať záchod umiestnený samostatne, ale nie sú si istí, ako danú situáciu vyriešiť. Obrátili sa teda na dizajnérku a požiadali o radu. A čo im dizajnérka radí? Pozrite sa

24.5.2012
Interiér potrebuje dodať hĺbkuInteriér potrebuje dodať hĺbku

Historickej izbe dodáva pôvab pôvodné arkierové okno smerujúce výhľad do záhrady s vysokou zeleňou. Interiér v historickom objekte prešiel kompletnou, radikálnou a nákladnou rekonštrukciou, ktorá ho takmer zázračne omladila a dodala mu novú vitalitu.

16.5.2012
Postavené mali za dva dniPostavené mali za dva dni

Manželia bývali v priestornom byte 3+1 v blízkosti Krčského lesa. Aj keď bývanie na sídlisku poskytovalo všetku infraštruktúru, po určitom čase zatúžili po bývanie v rodinnom dome so záhradou.

14.5.2012
Do spálne si priala žehliacu dosku a televízorDo spálne si priala žehliacu dosku a televízor

Pani Sýkorová nám poslala nasledujúcu prosbu o radu: Začíname stavať rodinný dom a narazili sme na vašu ponuku návrhov miestností. Nevieme si rady s riešením dispozície spálne: ponechať tak, ako je navrhnutá, alebo nájsť inú vhodnejšiu dispozíciu? Dvere do miestnosti je ešte možné premiestniť.

11.5.2012
Chyby v interiéri: Nie je tej bielej príliš mnoho?Chyby v interiéri: Nie je tej bielej príliš mnoho?

Pôvabná a jemná svetlá izba pôsobí vďaka množstvu bielej farby nežne a takmer snovo. Množstvo svetla je podmanivé – dáva interiéru vzdušnosť, ľahkosť a veľkorysosť. Priestor sa opticky zväčšil a zjednotením farebnosti opticky prečistil. Ale...

10.5.2012
Rozjasnite si izbu odrazeným slnečným svetlom

Ak sa vám zdá, že váš byt má nedostatok denného svetla, namiesto rozsvecovania elektrickej lampy uprostred dňa, je tu ešte jedna možnosť, ako situáciu napraviť. Vtipné a inteligentné riešenie prináša konferenčný stolík s názvom „Pure sunlight“ (Rýdze slnečné svetlo).

19.4.2012
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.