TVOJDOM.SK
Šindle namiesto na streche v obývačkeŠindle namiesto na streche v obývačke

Na tohtoročnom Dizajnbloku sa objaví mnoho noviniek, medzi nimi tiež Wood-oo collection, originálna, vtipná a hravá kolekcia dizajnérov Jana Vacka a Martina Šmída, vzniknutá – slovami autorov, „v spolupráci s lesnými duchmi“.

7.10.2011
Osmany Laffita okrem šiat navrhuje i skloOsmany Laffita okrem šiat navrhuje i sklo

Osmany Laffita – módny návrhár kubánskeho pôvodu sa preslávil svojimi náročnými modelmi a pestrou farebnou paletou. Ale nielen textil ho láka. Naposledy ho zlákalo sklo, a tak vznikla nová kolekcia pohárov na šampanské Osmany Laffita Crystal.

3.10.2011
Psie búdy pre milionárskych psovPsie búdy pre milionárskych psov

Obyčajná psia búda stojí v najhoršom prípade pár desiatok eur. My vám predstavíme také, na ktoré by vám nestačila ani polročná výplata. V takýchto môžu bývať len psi milionárov.

2.10.2011
Veľkoformátové kvetináče skrášlia interiéry i záhradyVeľkoformátové kvetináče skrášlia interiéry i záhrady

Preč je doba, kedy sme pestovali kvety v obyčajnom hrantíku alebo plastovom kvetináči. Doba velí – čo najviac miesta a pohodlie rastlinám.

8.9.2011
Záhrady esteticky a hravoZáhrady esteticky a hravo

Bývanie v dome by nebolo dosť komfortné bez kontaktu so záhradou, bez možnosti prejsť hladko z interiéru do exteriéru a späť. Dizajnéri na to myslia a prichádzajú s mnohými estetickými a hravými záhradnými prvkami.

8.8.2011
Kvety v stave beztiažeKvety v stave beztiaže

Zavesené kvetináče, samozavlažovacie kvetináče, dizajnové kvetináče a ďalšie zaujímavosti – na to sme už zvyknutí. Ale že by existovali iné zavesené kvetináče než tie zavesené za okraje?

23.7.2011
Pile Isle – dizajnová lavička z bambusuPile Isle – dizajnová lavička z bambusu

Moderný dizajn môže byť neuveriteľne jednoduchý a zároveň efektný. Dôkazom toho je bambusová lavička pripomínajúca zviazaný otep dreva.

14.7.2011
Kreslo, to je domov…Kreslo, to je domov…

Na tohtoročnom milánskom veľtrhu celkom právom najviac pozornosti budili kreslá, kresielka, leňošky...

7.7.2011
Nábytok, ako ho ešte nepoznáteNábytok, ako ho ešte nepoznáte

Dosť bolo minimalizmu! Akoby hlásal tohtoročný už päťdesiaty ročník svetovo známeho milánskeho veľtrhu nábytku, na ktorom dominoval sedací nábytok fascinujúcich farieb, tvarov i foriem…

27.4.2011
Malý, veľký nábytok…Malý, veľký nábytok…

Veľký tresk zažil medzinárodný veľtrh nábytku IMM v Kolíne nad Rýnom. Tohtoročným ročníkom bol znovuzrodený a vrátený na výslnie – o trendy nábytku tu rozhodne núdza nebola.

9.4.2011
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.