TVOJDOM.SK

Nekonečné možnosti panelov Zenturo

Dom a stavba - 4.4.2013

Rozhodli ste sa pre stavbu plota, ale neviete, či zvoliť drevo či kameň, alebo obohnať svoj dom plotom z kovu? Ďalej už netápajte, zvoľte panely Zenturo.

Moderné gabiónové steny

Vďaka gabiónom si môžete záhradu pretvoriť na umelecké dielo. Vaše oplotenie bude kombináciou dizajnovej kovovej konštrukcie, vyplnené materiálom, aký si zvolíte. A aké máte možnosti? Je možné použiť celú škálu materiálov. Krásne prechádzky lesom Vám bude pripomínať výplň z kôry a kmeňov stromov, naopak kokosová kôra a bambusové stonky Vás zavedú do exotiky.


Ďalšou možnosťou sú napríklad biele kamene alebo farebné sklo, ktoré dokonale dotvoria modernú budovu a budú kontrastovať so záhradou. Gabióny Zenturo neslúžia len ako oplotenie, ale tiež znižujú hluk z okolia, zabezpečia Vám úplné súkromie a skryjú všetko, čo má byť zrakom okolia utajené.

 


Elegantná jednoduchosť a inovatívny dizajn

Zenturo panely môžete využiť aj ako samostatný plot. Ak ste priaznivcami chladnej elegancie kovu, neváhajte, môžete si vybrať taký vzhľad, ktorý doplní celý ráz Vašej záhrady a nebude ju nijako narušovať. Panely inšpirované industriálnym oplotením sú perfektným doplnkom k moderným budovám, a to práve vďaka unikátnemu dizajnu a elegantnej antracitovej farbe. Panely je možné vyplniť pixelmi, ktoré môžete rozmiestniť podľa Vašich predstáv a samozrejme aj podľa toho, ako veľmi chcete chrániť svoje súkromie.

 

Kreatívne riešenie na mieru

Spoločnosť Betafence ponúka Zenturo panely v rôznych výškach a s rozdielnymi veľkosťami ôk, s možnosťou veľkého výberu pixelov alebo plastových či kovových dekoratívnych pásov. Vďaka neobmedzeným možnostiam riešenia si tak môžete vytvoriť plot presne podľa Vašich predstáv. V prípade, že si nebudete vedieť rady, pripravíme Vám celé oplotenie na mieru. Samozrejmosťou je tiež možnosť výberu brány, ktorá s Vaším oplotením bude dokonale ladiť.
 

Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.