TVOJDOM.SK
Projekt Tarjanne ponúka energeticky úsporné bývanieProjekt Tarjanne ponúka energeticky úsporné bývanie

Záujemcovia o nové bývanie v Bratislave si môžu vybrať už aj z energeticky úsporných novostavieb. Takúto možnosť ponúka rezidenčný projekt Tarjanne v Dúbravke.

22.6.2012
Pre Slovákov je bývanie stále ťažko dostupnéPre Slovákov je bývanie stále ťažko dostupné

S výnimkou niekoľkých percent solventnejšej populácie väčšina Slovákov sa musí pri riešení svojej bytovej otázky buď uskromniť alebo zadlžiť.

10.7.2011
Poštové schránky pre bytové domy

Poštové schránky v obytných budovách sa tradične umiestňujú do vstupných priestorov, ktoré zvyknú byť uzamykané. Norma o budovách na bývanie a tiež poštový poriadok však vyžadujú sprístupnenie poštových schránok tak, aby umožňovali doručovanie zásielok bez nevyhnutnosti vstupovať do zamknutého priestoru.

13.5.2011
Bývanie Slovákov odráža tradície aj ekonomickú situáciuBývanie Slovákov odráža tradície aj ekonomickú situáciu

Hoci je Slovensko a spolu s ním i ďalšie krajiny východnej Európy už niekoľko rokov súčasťou Európskej únie, kontrast v životnej úrovni sa medzi východom a západom stiera len veľmi pomaly.

13.4.2011
Dolní Břežany: Bytový komplex ako centrum dianiaDolní Břežany: Bytový komplex ako centrum diania

Postavený bol pomerne nedávno, ale už získal hlavné ocenenie za najlepšiu realizovanú stavbu v architektonickej súťaži Porotherm dom 2010. Aký je?...

15.1.2011
Realita realitného trhu na SlovenskuRealita realitného trhu na Slovensku

Celkový stav realitného trhu na Slovensku má dopad aj na bežných občanov. Premieta sa najmä do cien rezidenčných nehnuteľností, ako aj do prístupu bánk k poskytovaniu úverov.

30.12.2010
Čo zahŕňa provízia realitnej kancelárie?Čo zahŕňa provízia realitnej kancelárie?

Kto chce predať či prenajať byt dom alebo inú nehnuteľnosť, pravdepodobne sa nevyhne spolupráci s realitnou kanceláriou. Zo svojho zisku tak bude musieť ukrojiť časť ako odmenu za poskytnuté služby....

28.12.2010
Dopyt po štartovacích bytoch rastieDopyt po štartovacích bytoch rastie

Na trhu sa postupne prebúdza záujem o bytové nehnuteľnosti. Dokazujú to údaje Galérie Novostavieb.

4.8.2010
Ste pre alebo proti mezonetovému bytu?Ste pre alebo proti mezonetovému bytu?

Mezonetový byt je fotogenický, krásne sa predvádza návštevám a tie obvykle žasnú, ponúka zaujímavé priehľady a vysoké stropy… naviac slovo mezonet znie nebývalo blahobytne. Ale čo bývanie?

5.5.2010
Prečo si vybrať byt s terasou?Prečo si vybrať byt s terasou?

Terasy v mestských bytoch sú stále žiadanejším nadštandardom a výrazne zvyšujú komfort bývania. Má však terasa iba výhody? A aké parametre by mala vlastne mať? Nemôže byť niekedy skôr komplikáciou?

21.4.2010
Predchádzajúci 1|2|3|4|5|6|7|8Posledná stranaĎalší strana Ďalší
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.