TVOJDOM.SK

NOVÉ KUCHYNSKÉ ŠTUDIO V BRATISLAVE

Zo sveta bývania - 7.6.2004

V lukratívnej lokalite, v tesnej blízkosti AVION shopping parku v Bratislave, otvorili začiatkom júna nové kuchynské štúdio s názvom iNSTYLE INTERIÉR. V moderne poňatom priestore tu nájdete kuchyne značky HAKA, ktoré dokážu splniť aj tie najodvážnejšie predstavy o zaujímavom a praktickom priestore na varenie....

reklama
V lukratívnej lokalite, v tesnej blízkosti AVION shopping parku v Bratislave, otvorili začiatkom júna nové kuchynské štúdio s názvom iNSTYLE INTERIÉR. V moderne poňatom priestore tu nájdete kuchyne značky HAKA, ktoré dokážu splniť aj tie najodvážnejšie predstavy o zaujímavom a praktickom priestore na varenie.

Popredný rakúsky výrobca vytvára svoje kuchynské zostavy so zmyslom pre detail a moderný dizajn, individuálny prístup architektov v kuchynskom štúdiu je zároveň zárukou originality každého interiéru. Zákazník tu má možnosť realizovať spolu so svojimi snami o peknom bývaní aj vlastné nápady, pretože sa môže aktívne podieľať na vytváraní projektu kuchyne. Výsledkom spolupráce architekta so zákazníkom je potom kuchynská zostava ušitá na mieru, presne podľa jeho potrieb – je originálom s individuálne vyriešeným priestorom, na mieru upravenými výškami pracovných plôch a špeciálne navrhnutými pracovnými centrami.

Pri kuchynskom nábytku platí dvojnásobne, že tvar má vychádzať z funkcie, funkčné by však v modernom byte malo byť aj pekné. To, že kuchynské linky HAKA predstavujú kvalitný dizajn, ktorý je spojením estetického tvaru a funkčnosti, dokazuje ich elegantné tvaroslovie, široký výber kvalitných materiálov, farieb a doplnkov, a tiež vnútorné vybavenie a ergonomické prvky, ktoré zjednodušujú prácu v kuchyni.

Je z čoho vyberať
Kuchyňa by mala byť nie len pekná, ale aj praktická, do detailov premyslená a naplnená modernými kuchynskými „pomocníkmi“, ktorí dokážu prácu v kuchyni podstatne zjednodušiť a spríjemniť. V INSTYLE interiér nájdete okrem kuchynského nábytku HAKA ponuku celej škály renomovaných dodávateľov kuchynských technológií a doplnkov – záleží len na vás, ktorú značku uprednostníte:

- elektrospotrebiče (úplne alebo čiastočne zabudované): Electrolux, AEG, Miele, Bosch, Zanussi, Whirlpool,
- drezy, batérie, drviče odpadu, košové systémy: BLANCO, Grohe, Hansgrohe, Shock,
- pracovné dosky: Polyston, Corian, Cristalan,
- zásuvkové systémy a kovania, vybavenie zásuviek: BLUM,
- rôzne doplnky z ušľachtilej ocele na vysokej dizajnérskej úrovni značky BergHOFF.

-las-
Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.