TVOJDOM.SK

Malé kúpeľne – funkčné i pekné

Zo sveta bývania - 30.11.2007

Zariaďovanie malých kúpeľní je pre majiteľov bytov a domov rovnako ako pre odborníkov na vybavenie kúpeľní veľkou výzvou. Nesmie...

reklama
Zariaďovanie malých kúpeľní je pre majiteľov bytov a domov rovnako ako pre odborníkov na vybavenie kúpeľní veľkou výzvou. Nesmie sa tu opomenúť ani ten najmenší detail. Je nutné vybrať vhodné veľkosti a farby zariaďovacích predmetov na strane jednej a obkladov a dlažby na strane druhej. Toto všetko si uvedomuje medzinárodný výrobca kúpeľňového vybavenia Sanitec, ktorý ponúka pre malé kúpeľne a záchody špeciálny program značiek KOLO a KERAMAG.

Široká ponuka kúpeľňových výrobkov KOLO zahrňuje špeciálny program pre malé kúpeľne a záchody Nova Top Pico, ktorý ponúka za veľmi priaznivú cenu riešenie šité na mieru. Závesný záchod vyniká svojim vzhľadom, ale tiež uľahčuje umývanie podlahy a vďaka jeho dĺžke 50 cm sa dá inštalovať i do najmenších kúpeľní. Vďaka jeho špeciálnej konštrukcii a ergonomickému sedadlu s pevnými kovovými kĺbmi nedochádza k zníženiu pohodlia. Dostatočný priechod k záchodu a pritom plne funkčné umývanie rúk umožňuje umývadlo s rozmermi 50 x 23 cm. Táto kúpeľňová séria ponúka ďalej stojaci záchod s dĺžkou 60 cm, rohový kombi záchod a rohové umývadlo s dĺžkou strany 32 cm.

Na prianie je keramiku Nova Top Pico možné dodať s povrchom Reflex Kolo zabraňujúcim usádzanie vodného kameňa a nečistôt. Reflex Kolo je dostupný pri väčšine keramických sérií vrátane programu Nova Top Pico za príplatok len 990 Kč bez DPH/ks. Jednoduchá údržba poteší i užívateľa sprchovacích kútov, dodávaných tiež s touto povrchovou úpravou za príplatok 1.120 Kč bez DPH.

Kto hľadá špeciálne riešenie pre malé alebo komplikované kúpeľne, môže byť potešený tiež programom Renova Nr.1 Comprimo, 4U alebo Joly od nemeckého výrobcu KERAMAG, ktorého hlavným cieľom pri vývoji bolo vytvoriť vhodné výrobky pre lepšie využitie priestoru a zaistenie komfortu a dostatočného voľného priestoru i v malej kúpeľni. Séria Renova Nr.1 Comprimo od KERAMAGu ponúka rohové umývadlo s dĺžkou ramena 55 cm, doplnené spodnou skrinkou s dvierkami v odtieni svetlá breza a rohovou zrkadlovou skrinkou s poličkami, zásuvkou, osvetlením a vypínačom (23.250 Kč), a závesný záchod so zmenšenou dĺžkou 48 cm s novým ergonomickým pohodlným sedadlom.

Z kúpeľňového radu Joly stojí za zmienku asymetrické umývadlo, ktoré sa dá kombinovať s nerezovým polostĺpom s dômyselnou odkladacou poličkou. Revolučný a mimoriadne praktický, z polovice zapustený pisoár s vekom, vystupujúci do priestoru len 15,5 cm, a závesný záchod s dĺžkou len 48 cm. Pre priaznivcov moderného, mladého obytného prostredia bolo potom vyvinuté umývadlo „Fidelio“ pre nástennú a rohovú inštaláciu.

Umývadlá a záchody KERAMAG je na prianie možné dodať s exkluzívnou, ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect® (1.990 Kč) so zárukou 30 rokov! Na keramike s glazúrou KeraTect® nemajú nečistoty, baktérie ani vodný kameň žiadnu šancu sa udržať.
Viac informácií o vyššie menovaných kúpeľňových radoch nájdete tu .

-Sanitec-

Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.