TVOJDOM.SK

Špičkový zvuk doplnený neuveriteľným výkonom aj to je bezdrôtový reproduktor Amethyst MD1

Aktuality - 29.5.2015

Máte radi svoju obľúbenú hudbu "kedykoľvek pri sebe", ale váš mobil nemá dostatočne kvalitný a silný zvuk? Potom je prenosný bezdrôtový bluetooth reproduktor Amethyst MD1 to, čo hľadáte. Špičkový zvuk a dynamické basy rozoznejú dušu každého milovníka hudby všetkých žánrov.

reklama

Bluetooth reproduktor Amethyst MD1 Bluetooth reproduktor Amethyst MD1 je malé, výkonné a predovšetkým prenosné zariadenie, ktoré sa dokonale spáruje s mobilným telefónom, iným mobilným zariadením, ale aj vaším PC. Obľúbenú hudbu, ktorú v danom zariadení máte, potom jednoducho vďaka škárovacej funkcii NFC môžete v kvalitnom čistom zvuku prenášať napríklad pri jazde autom, na párty s priateľmi, rodinou alebo kdekoľvek v miestnosti vášho domu alebo bytu. Dizajnovo atraktívny prenosný reproduktor tak bude dokonalým hudobným spoločníkom doma i na cestách.

Jednoduché dotykové ovládanie, kompaktné rozmery (158x158x165 mm) a hmotnosť 1,89 kg sú len jedny z mnohých predností, ktorými tento bezdrôtový reproduktor mimo špičkovo čistého zvuku vyniká.Ľahko prenosný reproduktor k mobilu ale i PC, ktorý kúpite v elegantnej čiernej, hravej červenej a modrej farbe. Bez nabitia vydrží až 10 hodín. Navyše vás sám na dobitie upozorní (doba nabíjania je 4 - 6 hodín). Reproduktor Amethyst MD1, ktorý e-shop www.geret.cz ponúka tiež v "dámskej" menšej a ľahšej verzii Amethyst MD3, funguje s technológiou bluetooth natoľko, že zaistí dosah na vzdialenosť 7 - 10 metrov. Ale to stále ešte nie je všetko. Doplnkovou, ale napriek tomu vítanou funkciou je potom hands-free, ale aj čítanie názvov skladieb. Reproduktory Amethyst MD1 sú plne kompatibilné so systémom Android a zariadeniami Windows Phone, iPhone a iPad.

Užívajte si kvalitný zvuk a dokonalé basy vašej obľúbenej hudby, kdekoľvek chcete. Jedinečný a elegantný bezdrôtový reproduktor môžete zakúpiť napríklad ako ideálny darček pre muža milujúceho hudbu a moderné technológie na e-shope www.geret.cz. Tiež tu získate všetky potrebné informácie nielen o tomto produkte. Reproduktor je teraz za akčnú cenu 115 €
 

Diskusia
Nikdo tento článek zatím nekomentoval. Buďte první...
Súvisiace články

Žiadne súvisiace články


NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Copyright © 1998-2010 Sanoma Media Praha s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu TVOJDOM.SK je vyslovene zakázaný bez písomného súhlasu. TVOJDOM.SK dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov. ISSN 1213-7278.